Златен петел Европски и американска пролетна машка јакна Плакета за везени букви, тенок вклопувачки младински тенок палто
  • Неодамнешно

Златен петел Европски и американска пролетна машка јакна Плакета за везени букви, тенок вклопувачки младински тенок

DEN 1158.40

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

60% памук, 40% полиестер Полиестерска обвивка. Затворање на тока. Материјал за миење. Материјал : Изработено од 60% памук, 40% полиестер, полиестерска обвивка, стилски и топло, меко и пријателско за кожата, ветерно, многу удобно, отпорни на смалување, отпорни на брчки, мултифункционални. Дизајн : Редовно вклопување, класичен скут, кул стил, памучна ткаенина карирана шипка, дизајн со повеќе џеб, затворање на патент, деколте, манжетни и полите се внимателно дизајнирани. Мека и удобна за носење, средна тежина и топло. Бомбардерска јакна за пролет, есен и ладна зима, подебел материјал од ветерницата, удобен и издржлив. Стилски и функционален - држачот јака на овој блејзер додава висока јака на оваа стилска работна јакна. ZIPS до крај за да можете да ја носите оваа воена обична јакна во најразлични стилови. Најдобра пригода : Оваа памучна јакна е топла, функционална и стилска. , како што се дружење, датира, работа, кампување, риболов и други секојдневно, исто така одлично за тактичко, пешачење, качување, обука, искачување, лов. Тоа е одличен додаток на вашата гардероба и одличен подарок за Божиќ или Денот на благодарноста. Лабава јакна Паркер волна Кина гроздобер кардиган кашмир постава на отворено работна облека лов на разноврсна мулти-џеб палто густо униформа лажни лажни дво-парчиња сет топол мотоцикл Паркер ветерно-палто удобно памучно облекување женско црно-бело удобно везење убав трендовски големи димензии на рубли со долги ракави на маж Есен/зимски палто за ветерници за ветерници во машка ветерница Американска контрастна боја пилотска облека кадифен тродимензионално густо секојдневно двострано носење caot. Потекло : Кина за време боја заширање лилјак во боја училишен тим плетен џемпер кардиган трендовски машка лента лента мотоцикл мека школка дуксена пролет и есен ловечки палто палто риболов на отворено кампување носат две бои зашиени велосипедисти ветровити ветровизови јакна еу стил на ветерници за ветерници нерегуларни мотоцикли со врвен моторцикл врвен надворешна надворешна облека, машка, блејзер, панк-панк-стил Под -подложен пилот за подмирање, едноставен обичен необичен слама, слама капаче од тексас, качулка.