Банана Шема Со ПОРТОКАЛОВА Кредитна Картичка USB Флеш Персонализирана Меморија Стап Клуч За Складирање Диск 32G
  • Неодамнешно

Банана Шема Со ПОРТОКАЛОВА Кредитна Картичка USB Флеш Персонализирана Меморија Стап Клуч За Складирање Диск 32G

DEN 2.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Материјал : Изработен од пластика, многу издржлив Дизајн : УСБ-блицот е изработен од висококвалитетен чип, кој може да се користи долго време; сликата е светла во боја и не е лесно да се избледи. Големина : УСБ должина на блиц : 3,3 инчи, ширина : 2 инчи, големина на картичка, можете да го изберете вашиот омилен стил за купување. Прилики : стилскиот USB блиц е совршен за канцеларија, дом, патување, забава и многу повеќе, ќе ги сними вашите незаборавни спомени. Совршен Подарок : ПЕРСОНАЛИЗИРАН ДИЗАЈН USB flash е многу погоден како подарок за вашето семејство, пријатели или колеги Во Нова година, Денот на Благодарноста, Божиќ, подарок за изразување на вашата убов. УСБ-блицот во стилот на картичка го прави вашиот живот поудобен. Со висококвалитетни материјали, широк спектар на бои и индивидуални графички дизајни, нема да зажалите за вашиот избор.