Дрвена чинија од предиво, плетење со предиво со дупки за складирање рачно изработено за да се спречи лизгање, ножици за шиење - гроздобер ножици за везови во европск
  • Неодамнешно

Дрвена чинија од предиво, плетење со предиво со дупки за складирање рачно изработено за да се спречи

DEN 2.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Најдобар материјал од сурово дрво - целата површина на дрвени чинии од предиво за капчиња е стручно измазнета со висока сјајна завршница што се применува на целата површина, вклучувајќи ги и вртливите и дупките за да се спречи фаќање на предиво Спречување на затегнувања - сад за предиво за плетење има завиткан слот што го доловува предивото додека плете, дозволувајќи предиво да се храни стабилно преку вртливата додека спречува затегнување. Садот на држачот на предиво, исто така, има две дупки кои се совршени за чување на игли за плетење. Ножици за шиење на титаниум во боја - ова е многу уникатен ножици со тони детали! Гроздоберните антички ножици во европски стил дизајнирани се со исклучителен цвет на сливи е стилски и елегантен. Трајни и остри - гроздобер ножици се дизајнирани да траат и да се користат непречено и лесно. Занаетчиските ножици се врвен нерѓосувачки челик за острина и отпорност на абење, но не се лесни за 'рѓа. Широка употреба - Остри ножици се совршени за сечење на повеќето предива и ткаенини. Занаетчиските додатоци можат да се користат кога правите шиење, вез, вкрстено бод, хартија и сите други проекти за занаетчиски DIY. Најдобар материјал од сурово дрво - целата површина на дрвени чинии од предиво за капчиња е стручно измазнета со висока сјајна завршница што се применува на целата површина, вклучувајќи ги и вртливите и дупките за да се спречи фаќање на предиво. Најдобар материјал од сурово дрво - целата површина на дрвени чинии од предиво за капчиња е стручно измазнета со висока сјајна завршница што се применува на целата површина, вклучувајќи ги и вртливите и дупките за да се спречи фаќање на предиво. Пакет : Дрвен сад за предиво x 1 ножици за шиење x 1.