AARAINBOW 2 Пакети Под Складирање На Кревет Со Тркала, Метални Контејнери За Складирање На Облека За Облека Чевли Ќебиња Играчки, Преклопен Организатор Под Кревет Со Ра?
  • Неодамнешно

AARAINBOW 2 Пакети Под Складирање На Кревет Со Тркала, Метални Контејнери За Складирање На Облека За Облека Чевли Ќебиња

DEN 3.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Детски играчки Летна облека во зима. Палта и џемпери во текот на летото. Облека што вашите деца ја надминаа. Породилна облека. Декоративно складирање. Ватенка, ватенка. Големина на производот : 24.2 инч (L*W*H), 40 L. Применлив Простор : вертикалното растојание поголемо од 6,2 инчи. Капацитет на тежина : 50 килограми. Погоден за облека или чевли, книги, украси за играчки и други предмети. Контејнерите за складирање под креветот можат да задоволат различни видови потреби за складирање,. Може да се стави во спални соби, простории за учење, дневни соби, простории за перење, помошни простории. ?●Голем Капацитет●оваа големина на контејнерот за складирање на подлогата за тркалање е 24.2 инч ( висина со тркала), може да се прилагоди на просторот на кој било кревет со стандардна големина за да ја искористи областа за совршено складирање на предмети, што може да го направи просторот под вашиот кревет без неред и високо организиран. ?€360°Ротирачки Тркала●нашиот сад за складирање под креветот е опремен со четири Ротирачки Тркала од 360°кои можат лесно да ги влечат и туркаат возрасните и децата. Две од тркалата имаат структура за заклучување, лесна за движење и запирање на кутијата за складирање. ?●Висококвалитетни Материјали●Изработени од висококвалитетен метал од јаглероден челик, лесен и преклопен дизајн, во споредба со традиционалните кутии за складирање текстил, нашите кутии за складирање под креветот се поубави и издржливи. ? ●Склопување Без алатки Со поедноставените чекори за инсталација, можете да го расплетувате организаторот за 1 минута без никакви алатки. Едноставно ставете ги четирите тркала на рамката и ставете ја долната плоча за поддршка. ?●Широко Користена Оваа кутија за складирање е идеална за чување предмети под креветот, вклучува облека, чевли, ќебиња, играчки за бебиња, книги итн. Супер лесно се преклопува и зазема малку простор кога не се користи. Совети : кога ви треба контрола на прашина, можете да ја користите заедно со нашите кеси за складирање. ?●Голем Капацитет●оваа големина на контејнерот за складирање на подлогата за тркалање е 24.2 инч ( висина со тркала), може да се прилагоди на просторот на кој било кревет со стандардна големина за да ја искористи областа за совршено складирање на предмети, што може да го направи просторот под вашиот кревет без неред и високо организиран. ?€360°Ротирачки Тркала●нашиот сад за складирање под креветот е опремен со четири Ротирачки Тркала од 360°кои можат лесно да ги влечат и туркаат возрасните и децата. Две од тркалата имаат структура за заклучување, лесна за движење и запирање на кутијата за складирање. ?●Висококвалитетни Материјали●Изработени од висококвалитетен метал од јаглероден челик, лесен и преклопен дизајн, во споредба со традиционалните кутии за складирање текстил, нашите кутии за складирање под креветот се поубави и издржливи. ? ●Склопување Без алатки Со поедноставените чекори за инсталација, можете да го расплетувате организаторот за 1 минута без никакви алатки. Едноставно ставете ги четирите тркала на рамката и ставете ја долната плоча за поддршка.