Држач за вентилатор за монтирање на автомобили, ротирачки лулка, вртејќи се на AirVent Stand Black For At & T iPhone XR - AT & T iPhone XS - AT & T iPhone XS MAX - AT & T HUAWEI ASCEND XT
  • Неодамнешно

Држач за вентилатор за монтирање на автомобили, ротирачки лулка, вртејќи се на AirVent Stand Black For

DEN 191.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Безбедно со преглед - го одржува вашиот паметен телефон на повидок на ниво на очите и е подготвен за GPS насоки, музика за стриминг, повици Steady Grip - Проширната вилица на Airframe безбедно ги држи повеќето паметни телефони, вклучувајќи i Phone, телефони со Android. Големина на џеб - тежи под унца и доволно мал за да се вклопи во џебот. Вентилативноста - користи ротирачки клип од 360 степени кој безбедно ја монтира воздушната рамка на кој било отвор за хоризонтално, вертикално и аголно. Исто така, работи со повеќето случаи/корици. Безбедно со преглед - го одржува вашиот паметен телефон на повидок на ниво на очите и е подготвен за GPS насоки, музика за стриминг, повици. Steady Grip - Проширната вилица на Airframe безбедно ги држи повеќето паметни телефони, вклучувајќи i Phone, телефони со Android. Големина на џеб - тежи под унца и доволно мал за да се вклопи во џебот. Вентилативноста - користи ротирачки клип од 360 степени кој безбедно ја монтира воздушната рамка на кој било отвор за хоризонтално, вертикално и аголно. Исто така, работи со повеќето случаи/корици. Држач за вентилатор за монтирање на автомобили, ротирачки лулка, вртејќи се на Air Vent Stand Black. Добредојдовте на подобрено искуство во возењето со ова бело преносно монтирање на воздухот, нај преносно монтирање на автомобили за паметни телефони. Монтажата за автомобили е натоварена со проширена вилица која безбедно ги држи повеќето паметни телефони до 4,8 "екрани, вклучувајќи i Phone, телефони на Samsung Galaxy, телефони со Black Berry и телефони со Windows. Исто така, работи и со повеќето случаи. Само прикачете го монтирањето на кој било воздушен отвор и Вметнете го вашиот паметен телефон. Тоа е едноставно. Оваа монтажа тежи помалку од унца и го прави совршен придружник за секојдневна употреба, одмори и деловни патувања. Исто така, служи како пат за патување - можете да вметнете која било картичка од вашиот паричник во ротирачкиот клип и Воздушната рамка се претвора во крајниот штанд без раце.