Ден на Свети Патрик Три гноми кои држат маица со маици со виножито од виножито, кои излегуваат на врвови, кошули со кратки ракави на екипаж
  • Неодамнешно

Ден на Свети Патрик Три гноми кои држат маица со маици со виножито од виножито, кои излегуваат на врвови, кошули

DEN 143.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

95% полиестер, 5% спандекс Направени во САД и увезени. За испорака : ✈✈✈✈ Експедитирана испорака : 3-7 дена. ✈✈✈✈ Стандарден превоз : 7-15 дена. Во рок од 24 часа испорака. Белешка за големината : Проверете ги информациите за големината пред да нарачате. Може да се однесувате на нашата сопствена табела со големина на сликата на производот за да го пронајдете најдоброто вклопување. (Голем попуст, купете 2 Добијте 35% попуст, купете 4 Добијте 1 бесплатно !!!). Топла продажба на Ден на Сент Патрикс, топла продажба, денешни зделки, Повлечете го затворањето. Машина / рака миење во ладна вода, висат или линија за да се исуши, не милувајте суво, не бели. Материјал : Ова ирски кошули со шамари се најдобри за Св. Денот на Патрик. Мешавина од памук, мека и удобна. Комбинацијата на полиестер и спандекс го прави овој врв многу мек, дише, истегнат тенок и пријателски за кожата. Оваа комбинација го прави производот добар по квалитет, дури и постојано триејќи ја ткаенината, тој брзо ќе ја врати својата оригинална форма без да остави брчки. Оваа среќна кошула со Шамрок за жени е сè што ви треба за зелена боја на денот на Свети Петис. Време е Педи, овој ден на Свети Патрикс!. Карактеристики : Симпатична графичка принт на Детелина Шамрок, краток ракав, обичен лабав, класичен екипаж, уникатен и смешен графички дизајн, направете го моден и едноставен. Womenените на Денот на Денот на Свети Патрикс, буквата печатена симпатична графичка маичка, маица со ирска Шамрок, ирско американско знаме Ирска, кошула со знаме, преголема маичка за шамари, врвови на Виножито на Шамрок, кошула за подароци за денот на Свети Патрикс, симпатични врвови на гном, се чувствуваат среќа со маичка, се чувствуваат среќа со маичка, да се чувствуваат среќа со маица, Врзана боја, изветвена маичка, блуза со деноктики на леопард, маичка за усни, гроздобер кошули. ?? Womenените на Денот на Денот на зелениот Свети Патрикс е само вистинскиот изглед за славење на Денот на Св. Патрик! Совршено за спарување со фармерки или носење со хеланки! Одличен подарок за денот на Свети Патрикс, годишнината, дипломирањето, Денот на в Valentубените, Божиќ, мајки, Денот на благодарноста, Велигден, итн .? Ирска облека : Оваа празнична изглед е едноставно совршена за да ја покажете вашата loveубов кон Денот на Свети Патирик - тоа е такво Трендовски класичен изглед! Носете ја оваа кошула за да го покажете вашето ирско наследство и вашиот план за ноќ. Излезете и имајте малку креик овој ден на Сент Патрик! Носете ги вашите празнични зелени бои за Свети Педи и упатете се кон најблискиот паб за некои добри стари славени со вашите најмили лепечани. Без разлика дали го славите денот на Свети Патрик или ја носите вашата ирска облека. Вклучено? Услуга за квалитет по продажба : Ветуваме дека ќе обезбедиме квалитетна услуга по продажбата. Ние го слушаме вашиот глас и прилагодете го секој последен детал за да обезбедиме квалитет, вклопување и удобност. Ако не сте задоволни со нашите производи и имате какви било прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа и ќе се обидеме да се потрудиме да ве сервисираме. Додај во количка сега!. ✿✿Hi,Dear Friend,Welcome to ☛LMSXCT☚ Store✿✿ About Us - LMSXCT is an International brand focusing on women dress, tops, coat, jacket, hoodie, sweatshirt, shirt, swimsuit, bikini, lingerie, babydoll, sleepwear, Долна облека, PJ сет, итн.