КЛХГ 15л Автоматски Интелигентен Индукциски Сензор За Движење Без Допир Кујнски Корпа За Отпадоци Со Широк Отвор
  • Неодамнешно

КЛХГ 15л Автоматски Интелигентен Индукциски Сензор За Движење Без Допир Кујнски Корпа За Отпадоци Со Широк Отвор

DEN 15465.76

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Материјал : АБС + ПП + електронски компоненти режим на инфрацрвено откривање , рачен режим, нормално отворен, барел со капацитет ОД 15 ЛИТРИ, дизајн на копче на допир, дизајн на подготвеност со ниска цена. Неколку програмски промени за оптимизирање На Индуктивната Интелигенција и брзината на ИЦ чипот, што ви носи попрактично искуство со производот и животно искуство. сештонасочна индукција на инфрацрвени вибрации, 30 см оптимизирајте долги растојанија, затворена програма на тивок капак. Стерео индукција со двоен режим, брзо отворање, тивко отворање, мала потрошувачка на енергија и заштита на животната средина. Материјал : АБС + ПП + електронски компоненти. режим на инфрацрвено откривање , рачен режим, нормално отворен, барел со капацитет ОД 15 ЛИТРИ, дизајн на копче на допир, дизајн на подготвеност со ниска цена. Неколку програмски промени за оптимизирање На Индуктивната Интелигенција и брзината на ИЦ чипот, што ви носи попрактично искуство со производот и животно искуство. сештонасочна индукција на инфрацрвени вибрации, 30 см оптимизирајте долги растојанија, затворена програма на тивок капак. Стерео индукција со двоен режим, брзо отворање, тивко отворање, мала потрошувачка на енергија и заштита на животната средина. Карактеристики : Материјал : АБС + ПП + електронски компоненти.режим на инфрацрвено откривање , рачен режим, нормално отворен, барел со капацитет ОД 15 ЛИТРИ, дизајн на копче на допир, дизајн на подготвеност со ниска цена.Неколку програмски промени за оптимизирање На Индуктивната Интелигенција и брзината на ИЦ чипот, што ви носи попрактично искуство со производот и животно искуство.сештонасочна индукција на инфрацрвени вибрации, 30 см оптимизирајте долги растојанија, затворена програма на тивок капак.Стерео индукција со двоен режим, брзо отворање, тивко отворање, мала потрошувачка на енергија и заштита на животната средина.Спецификации : Име : сензор трашмод : инфрацрвено откривање модест : Бара Батерија (не батерија вклучена Во производот)Големина : 26.