Наковална 8700143400 Стандардна Челична Цевка Брадавица, 1-1/2 Х 3, Црна
  • Неодамнешно

Наковална 8700143400 Стандардна Челична Цевка Брадавица, 1-1/2 Х 3, Црна

DEN 168.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Големина : 1-1/2 "х 3" Стандард заварени. Навој на двата краја со стандардни нпт заострени нишки. Големина : 1-1/2 "х 3". Стандард заварени. Навој на двата краја со стандардни нпт заострени нишки. Определување : Големина : 1-1/2" х 3" Боја : Црн Распоред 40 Стандардни заварени Навојни на двата краја со стандардни нпт заострените навои Се десната рака На двата краја Димензионален : Астм А733 Материјал : АСТМ А53 Тип Ф Или Тип Е Навој : АСМЕ Б 1.