Индијанска полица 2 Куки За Пакување | Закачалки За Палто Монтирање На Ѕид | Повеќебојни Куки За Детско Палто | Куки За Дрво За Ѕидови | Цветни Пукање Мали Куки За Клуч
  • Неодамнешно

Индијанска полица 2 Куки За Пакување | Закачалки За Палто Монтирање На Ѕид | Повеќебојни Куки За Детско Палто

DEN 1196.64

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

[Карактеристики]- Нашата Кука За Крпи Со Завртки за Ѕид е Отпорна На ' рѓа, Еднократно, Отпорна на Масло, Водоотпорна, Густа и Долготрајна Куки За Ѕидови Материјал : Дрво. Детски Капут Куки Боја : Разнобојни. Висина : 4 Инчи, Ширина : 10 Инчи Прибл. Проекција : 2 Инчи Прибл. [Капацитет]- Нашите Куки Се Тешки И Можат Да Издржат до 30 килограми. [Карактеристики]- Нашата Кука За Крпи Со Завртки за Ѕид е Отпорна На ' рѓа, Еднократно, Отпорна на Масло, Водоотпорна, Густа и Долготрајна. Куки За Ѕидови Материјал : Дрво. Детски Капут Куки Боја : Разнобојни. Висина : 4 Инчи, Ширина : 10 Инчи Прибл. Проекција : 2 Инчи Прибл. [Капацитет]- Нашите Куки Се Тешки И Можат Да Издржат до 30 килограми. Подигнете го изгледот на вашиот ѕид со овие куки за ѕидни палта во антички стил кои можат да се користат за неколку различни намени и исто така да обезбедат ретро вибрации на вашиот модерен простор. Дизајнирани од традиционалната техника за одржување на нивните својства во секаков вид на околина, овие ѕидни куки се лесни за инсталирање без никаква помош. Дајте им на вашите капи, палта, чадори и чанти постојан дом со овие рачно изработени куки изработени од квалификувани занаетчии Од Индија. Одлична ѕидна кука за држење капут и капи е вреден влез во секој дом. Нашите куки се доволно цврсти за да држат тешки торби или облека зад вратата и да заземаат минимален простор. Инсталирајте ги овие ѕидни куки за помош во бањата за да ги задржите вашите крпи слободни.