Платформа Перница Влечки Слајдови За Жени и Мажи, ЕВА Анти-Лизга Облак Влечки Лесен Спа Отворен Пети Туш Сандали За Внатрешна &засилувач; Отворено
  • Неодамнешно

Платформа Перница Влечки Слајдови За Жени и Мажи, ЕВА Анти-Лизга Облак Влечки Лесен Спа Отворен Пети Туш Сандали

DEN 0.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Етилен Винил ацетат единствен ●Висококвалитетни Материјали И Удобност● : Овие влечки за перници се изработени од лесен и издржлив материјал ЕВА. Дебелиот ѓон од 1,7 инчи може ефикасно да ги апсорбира предните и задните удари и да го намали притисокот на стапалото. Супер меките облачни влечки можат да ви обезбедат целодневна удобност и долготрајна поддршка. €Уникатен Дизајн Q : Овие лизгачки влечки се погодни за секого, без оглед на полот и возраста. Тежи само 0,3 килограми и е многу лесен за носење на стапалата. Изгледот има и уникатни елементи на дизајнот, без разлика дали е на забава или музички фестивал, овие влечки за перници можат да ве одржат во чекор со трендот. €Анти-Лизгање : влечките за перници се дизајнирани со материјал за текстура против лизгање, кој има одлични својства против лизгање. Мекиот гумен надворешен ѓон што не се лизга може да го зголеми триењето и да има добар стисок. Овие влечки за капење се апсолутно погодни за носење во бања без да се грижите за лизгање. €Исклучително Лесен За Нега : интегрираната површина и дизајнот со отворени прсти ги прават овие облачни сандали брзо да се исушат без да крцкаат по туширање. Лесниот и издржлив материјал ЕВА може да се свитка флексибилно и многу лесно се чисти. Влечките за перници имаат светла боја и не грижете се дали ќе се извалкаат. Можете да ги исчистите така што лесно ќе ги избришете. ●Големина Изберете И Гарантирано Задоволство : За да ја изберете вистинската големина, ве молиме според должината на нозете (ве молиме погледнете ја големината наведена на сликата) и погледнете го нашиот водич за големина. Ако не сте задоволни со вашиот производ, ве молиме контактирајте не , со задоволство ќе ви понудиме опција за размена или враќање на средствата. Сите прашања, исто така, контактирајте не преку е-пошта, ние ќе го решиме за вас во рок од 24 часа. Овој стил користи голем дизајн на лак отворање на горниот дел. Женските сандали за перници со дебел ѓон се малку вдлабнати за совршено да ги завиткаат стапалата, а прстите на опашката се малку наклонети нагоре за да одговараат на аголот и да го балансираат притисокот.