ДУБАО Маникир Клиперс Нокти Клипер Сет Домаќинство Нерѓосувачки Челик Ушна Лажица Ноктите Клипер Педикир Ноктите Машинка Алатка
  • Неодамнешно

ДУБАО Маникир Клиперс Нокти Клипер Сет Домаќинство Нерѓосувачки Челик Ушна Лажица Ноктите Клипер Педикир Ноктите

DEN 0.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Професионални алатки за нега на нокти кои се подостапни отколку да ги купувате поединечно Лесен за носење, погоден за различни места. Изработен од материјал од нерѓосувачки челик, тврд и не е лесен за оштетување. Одговара на вистинската големина и се чувствува удобно на допир за релаксирачко и пријатно искуство. Лесно се вклопува во ноктите и брзо ги сече дебелите нокти на нозете. Професионални алатки за нега на нокти кои се подостапни отколку да ги купувате поединечно.Лесен за носење, погоден за различни места.Изработен од материјал од нерѓосувачки челик, тврд и не е лесен за оштетување.Одговара на вистинската големина и се чувствува удобно на допир за релаксирачко и пријатно искуство.Лесно се вклопува во ноктите и брзо ги сече дебелите нокти на нозете.Број На Парчиња : Комбинирана Апликација : Апликација За Прсти : Материјал За Прсти : Тип На нерѓосувачки челик : Тример За Сечење 1*сет за нокти 1. Ве молиме, потсетете се дека поради светлосни ефекти, осветленост/контраст на мониторот итн., може да има некои мали разлики во тонот на бојата на фотографијата на веб-страницата и вистинската ставка. Точка Мерка со рака, тоа би можело да биде 1-3 см различни, вашиот вид разбирање ќе биде многу ценет. Поради разликите во компјутерските екрани и монитори, вистинската боја може малку да се разликува од сликата. Ви благодариме за разбирањето!.