Ден на вineубените/Божиќ 10 широк, 10 дворови украсни мрежи
  • Неодамнешно

Ден на вineубените/Божиќ 10 широк, 10 дворови украсни мрежи

DEN 1.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Три 10 дворови (30 стапки) ролни со декоративна мрежа Тесадорц, дарежлива ширина од 10 инчи, во најразлични комплементарни бургундски, крем и тен шампањ Ова прилично современо трио во боја е совршен Денот на вineубените. Обоената декоративна мрежа од 10 инчи може да се користи за правење венци со употреба на рамки за пена, слама и жица. Декоративни материјали за мрежи може да се користат за правење венци, централни делови, дисплеи, поток, панделки и лакови - совршен за кој било занает проект што го имате на ум. 3 ролни декоративни мрежи имаат метални ленти со акцент за да ја надополнат секоја боја на решетката и да помогнат да се направи решетката поп со боја. Секоја ролна содржи 30 стапки од лентата за мрежи. Одлично за правење подароци и проекти за училиште, наставници, украси, итн! Оваа луксузна деко -мрежа може да се користи во затворено и на отворено. Три 10 дворови (30 стапки) ролни со декоративна мрежа Тесадорц, дарежлива ширина од 10 инчи, во најразлични комплементарни бургундски, крем и тен шампањ. Ова прилично современо трио во боја е совршен Денот на вineубените. Обоената декоративна мрежа од 10 инчи може да се користи за правење венци со употреба на рамки за пена, слама и жица. Декоративни материјали за мрежи може да се користат за правење венци, централни делови, дисплеи, поток, панделки и лакови - совршен за кој било занает проект што го имате на ум. 3 ролни декоративни мрежи имаат метални ленти со акцент за да ја надополнат секоја боја на решетката и да помогнат да се направи решетката поп со боја. Секоја ролна содржи 30 стапки од лентата за мрежи. Одлично за правење подароци и проекти за училиште, наставници, украси, итн! Оваа луксузна деко -мрежа може да се користи во затворено и на отворено. Три 10 дворови (30 стапки) ролни од декоративна мрежа Тесадорц, дарежлива ширина од 10 инчи, во најразлични комплиментарни бои на Денот на вineубените.