Тпр Кодирање На Бои-Зелена, 50/пк
  • Неодамнешно

Тпр Кодирање На Бои-Зелена, 50/пк

DEN 112.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Единствената пластика што ја користиме со Нашите Прстени За Клучеви Отпорни на Манипулации е ознаката кодирана во боја Пет бои се достапни за да им помогнат на групните клучни прстени за брза идентификација. Боја кодирани тагови. Боја кодирани тагови. Боја Кодирани Контролни Ознаки.