Томи Хилфигер Спорт жени плус удобна пријатна худи црна 3х
  • Неодамнешно

Томи Хилфигер Спорт жени плус удобна пријатна худи црна 3х

DEN 1112.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Памук, полиестер Затворање на чипка. Прицврстена аспиратор со влечење. Лого во центарот на градите. Ленти за лого надолу. Високо-ниска хемлина. Удрете ја патеката за џогирање во стил во оваа пријатна плус големина на качулка од Томи Хилфигер Спорт.