Ранец со повеќе џебови во Ланола, деловни или случајни ранци на лаптоп Daypack за мажи, жени или студенти - одговара до 15,6 инчи тетратка - темно сина боја
  • Неодамнешно

Ранец со повеќе џебови во Ланола, деловни или случајни ранци на лаптоп Daypack за мажи, жени или студенти

DEN 0.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Димензија - 179 (инчи)/44 * 32.5 * 15 (cm), одделен предел за лаптоп, одговара на повеќето 13-15.6inch лаптоп/i Pad. Квалитетен материјал - нашиот ранец изработен од водоотпорен и квалитетен полиестер. Мулти џебови и големо складирање - Главниот џеб одговара на лаптоп до 15,6 инчи, внатрешниот ракав на ракав одговара на лаптоп од 13 - 15,6 инчи. Страничните џебови можат да складираат чадор или шише со вода. Структура : 1 Главен оддел (1 внатрешен џеб за патент, 1 лаптоп ракав), 4 предни џебови, 2 страничен џеб. Удобно и цврсто - удобен дизајн на задниот проток на воздухот со густо, но меко проветрено подлога со повеќе панели, ви дава максимална поддршка за грбот. Дишењето и прилагодливите ленти за рамо го олеснуваат стресот на рамото. Погодни прилики - Погодно за сите училишни книги, торби за книги, студентски ранец, компјутерски ранец, канцелариски ранец, ранец на прегради, ранец од средно училиште, ранец од средно училиште, ранец на лаптоп, голем студентски ранец, универзитетски ранец, ранец за пешачење, ранец за кампување, деловен ранец , силен ранец. 100% сосема нова ставка : Ранец ткаенина : Полиестер Големина : 17,3 „x 12,8“ x 5,9 “(44 x 32,5 x 15 cm) Тежина : 1,58lb (0,72 кг) Структура : 1 главен оддел (1 внатрешен џеб на патент, 1 лаптоп ракав ), 4 предни џебови, 2 страничен џеб. Дизајн на капацитет : Главниот џеб одговара на лаптоп до 15,6 инчи, внатрешниот ракав на ракав одговара на лаптоп од 13 - 15,6 инчи. Страничните џебови можат да складираат чадор или шише со вода. 【За училиште】 Погодно За училишен ранец, убав избор за ранец на колеџ за мажи и жени, исто така погоден за ранец во средно училиште, ранец од средно училиште, може да одговара на вашиот лаптоп 15,6 инчи, 15 инчи или 14 инчен, книги, 4А -датотека, врзива, папки и други најважни работи на училиште, тоа мора да биде вашиот најдобар ранец на студентски колеџ. 【За бизнис】 Погоден за деловно патување, добар избор за деловен лаптоп ранец за мажи и жени, работен ранец, компјутерски ранец, ранец на канцеларии, ранец на тетратка, ранец отпорен на вода и ранецот на лаптопот за вашето работно патување.