Ксиаз 20FT Врзете Кабел За Куче Со Издржливи Вртливи Куки И Пружина Што Апсорбира Удари за Надворешно, Двор и Кампување, Кабелска Линија За Врзување За Кучиња За Мали
  • Неодамнешно

Ксиаз 20FT Врзете Кабел За Куче Со Издржливи Вртливи Куки И Пружина Што Апсорбира Удари за Надворешно, Двор

DEN 0.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

НАДГРАДЕНИ КЛИПОВИ : дизајн на кабел за кучиња Ксиаз 360° вртливи клипови и заклучена спојка со легура на цинк со висок степен, ултра силна и лесна, овозможува ротирање од 360°во секое време, вашите кучиња ќе можат да се движат среќно и безбедно околу вас без да се заплеткаат сите ДИЗАЈН НА ТАМПОН ПРУЖИНА : кабелот за кучиња со дополнителна пружина од 4,5 инчи може да го спакува кабелот за да го апсорбира ударот. Тоа ќе спречи миленичиња да треснат до крајот на линијата и ќе го заштити кучето од грчење и ќе го намали ризикот од оштетување. УЛТРА СИЛЕН : кабелот За поводник за кучиња Ксиаз е изработен од висококвалитетно жично јаже од нерѓосувачки челик, повлекувањето е до 5 KN со професионален тест за истегнување, ултра силен и издржлив за кучиња до 350 фунти, костум за мали, средни и големи кучиња, давајќи повеќе простор за слободно движење додека го чувате безбеден. АНТИ - 'РЃА и РЕФЛЕКСИВНИ : винил покриени куче води за дворот и сите хардвер се направени за заштита од дожд и' рѓа. Рефлектирачкиот кабелски слој ја рефлектира светлината ноќе или при слаба осветленост, обезбедувајќи дополнителна безбедност за кучињата. ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА : клиповите за брзо ослободување се користат на двата краја, само закачете го едниот крај на јаката и закачете го кучето на надземната количка, закачете го за да го навртувате окото или колецот или клип кабелот за себе околу дрвото со другиот крај. Ако имате какви било прашања со нашиот кабел за кучиња, слободно контактирајте не. Топли совети : ве Молиме не дозволувајте вашето куче да биде врзано сам долго време, проверете го вашето куче на време. НАДГРАДЕНИ КЛИПОВИ : дизајн на кабел за кучиња Ксиаз 360° вртливи клипови и заклучена спојка со легура на цинк со висок степен, ултра силна и лесна, овозможува ротирање од 360°во секое време, вашите кучиња ќе можат да се движат среќно и безбедно околу вас без да се заплеткаат сите. ДИЗАЈН НА ТАМПОН ПРУЖИНА : кабелот за кучиња со дополнителна пружина од 4,5 инчи може да го спакува кабелот за да го апсорбира ударот.