JZRH USB Мини Рачни Вентилатор Ветер Моќ Преносни Ладење Навивачи Удобен &засилувач; Ултра-Тивка Фан Студенти Канцеларија Симпатична Мали Фанови Бела
  • Неодамнешно

JZRH USB Мини Рачни Вентилатор Ветер Моќ Преносни Ладење Навивачи Удобен &засилувач; Ултра-Тивка Фан Студенти

DEN 819.20

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Прилагодлива брзина на ветерот : со 3 режими на ветер, слободно префрлете се со копчето за вклучување USB напојување : Компатибилен со компјутери, лаптопи, преносни полначи и други уреди со USB излез. Со основа, за студентите е погодно да го постават вентилаторот на масата за време на летната студија. Мини Дизајн : Лесен за носење, може да се стави во торба или да се користи. Совршен мини вентилатор за канцеларија, дом, дом, студентски дом, библиотека, соба за игри или на отворено. Прилагодлива брзина на ветерот : со 3 режими на ветер, слободно префрлете се со копчето за вклучување. USB напојување : Компатибилен со компјутери, лаптопи, преносни полначи и други уреди со USB излез. Со основа, за студентите е погодно да го постават вентилаторот на масата за време на летната студија. Мини Дизајн : Лесен за носење, може да се стави во торба или да се користи. Совршен мини вентилатор за канцеларија, дом, дом, студентски дом, библиотека, соба за игри или на отворено. Материјали за производот : Влез За Абсхаргинг : DC5 VConsumed Power : 3-7 VColor : Розова, Зелена, Сина, Бела Големина : 103*25*165mmwind брзина : прилагодлив во три брзини : прва брзина бриз, втора брзина природен ветер, Трета брзина Силен ветер Пакет Вклучени : 1 x Fan1 x USB Кабел1 x База На Вентилатори 1 x Инструкции Книжарници : 1.Ве молиме дозволено 1-3мм разлики поради рачно мерење, ви благодарам!2.Поради разликата помеѓу различните монитори, ве молиме разберете дека сликата можеби не ја одразува вистинската боја на предметот.