Колезо микс кукла очи Фото коло
  • Неодамнешно

Колезо микс кукла очи Фото коло

DEN 1.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Квалитетен материјал Широка употреба. Покажете ја вашата личност. Направете го вашиот живот интересен и шарен. Занаети за накит, прстени, нараквици, ѓердани, обетки, синџири на клучеви. 81322 Око 1) Овие се јасни стакло, со дизајнирана мешавина фотографија на слика на хартија која се придржува на задниот дел. Сликата е добро придржувана и не е склона кон влошување под нормална употреба 2) Постојат вкупно 12 дизајни, со мала големина ќе ги добиете во парови, вклучуваат случајни 12 дизајни, со големина од 20мм и 25мм, ќе добиете 10 дизајни, секој 2 компјутери, 3) добар лепак или треба да се користи за да се постават овие во или на наодите. Таму работи најдобро во наодот што е затворен на задниот дел за да се елиминира прикажувањето на белата хартија. Погледнете фотографии за пратичка апликација 4) Пакет по големина 8mm 10mm 12mm 14mm 16mm 18mm е 50pcs на торба 20мм 25мм е 20 парчиња по торба 30мм е 12 парчиња по торба 5) Големината 14мм има два вида, еден е супер тенок (дебелина 2,5-2,8мм ), погоден за кукли очи, другиот е нормална дебела големина.