Популарна Бања 763362 Маите, Пешкир Сет, Мудрец
  • Неодамнешно

Популарна Бања 763362 Маите, Пешкир Сет, Мудрец

DEN 476.32

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

100% Акрилик Прекрасен Дизајн : Модерен за секоја бања или бања, Колекцијата На Маите ќе додаде модерен шмек во вашата соба. Создадете уникатна просторија што одговара на вашиот личен стил со додатоци за бања што го покажуваат вашиот стил. Осветлете ја просторијата за бања со овој уникатен комплет за крпи за дизајн, брзо, лесно и достапно ажурирање на декорот на вашата бања со елеганција направена за да го истакне вашиот вкус. Подобрете Го Вашиот Декор : Елегантниот дизајн На комплетот За пешкири Маите 3 е елегантен и модерен до класичен со трендовски дизајн додава свеж чист изглед на секој простор во бањата. Однесете го вашиот декор за бања на стилско ниво со неверојатен и одличен допир на елеганција во вашата бања. ИДЕАЛЕН ПОДАРОК - овој модерен и современ дизајн има памучен материјал од крпи, што ќе додаде елегантен додаток во секоја бања. Крпа за капење мери 24"х 44", крпа за раце мерки 16" х 27", пешкир за перење мерки 12"х 18". Прекрасно ажурирање на вашиот простор со овој модерен дизајн во вашата бања. Овие крпи се направени од 100% памук и многу абсорбента. Машинско перење ладно и висат суво. Донесете чувство на градинарски цвеќиња во вашата бања. Оваа Шема На Вар и Сив Цвет е координирана со цветни обрасци на исцрпеност. Стилот На Колекција На Маите во вашата бања со овој блескав стил и соодветни додатоци (сите се продаваат одделно). Овој дизајн е убава, шик, забава, ажурирање на вашата модерна бања. Координира со нашите соодветни додатоци за бања,песок за килим за бања комплет крпа од 3 парчиња. Завесата за туширање е 100 проценти полиестер. Крпите се 100 Проценти памук, а килимите за капење се направени од акрилик и полиестер. Додатоците за бања се изработени во смола. Донесете чувство на градинарски цвеќиња во вашата бања. Оваа Шема На Вар и Сив Цвет е координирана со цветни обрасци на исцрпеност. Донесете чувство на градинарски цвеќиња во вашата бања. Оваа Шема На Вар и Сив Цвет е координирана со цветни обрасци на исцрпеност.