3Д налепници за детска соба wallид wallид wallид 2019 Отстранлив декларален мурал налепница Божиќен декор соба весел домашен декор дома wallид декорации за дневна соба
  • Неодамнешно

3Д налепници за детска соба wallид wallид wallид 2019 Отстранлив декларален мурал налепница Божиќен декор

DEN 1396.80

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Материјал : ПВЦ Ако има меурчиња, земете игла за да ги носите. 1x wallид налепница. Ако резултатот е задоволителен за вас, залепете цврсто на површината притискајќи ги меурчињата на воздухот нанадвор. Изберете мазна, чиста и сува површина. Излупете ги налепниците од листот еден по еден Пријател рамка налепница за налепници за кубици за спални соби за налепници за wallидови и wallидови, налепници на wallидови, работи за девојчиња подови украси дневна соба слон слатки декорации за училница. 3Д налепници за детска соба wallид wallид wallид 2019 Отстранлив декларален мурал налепница Божиќен декор соба весела домашна декора до дома wallидови за дневна подложба на лепило на авионска површина без да ги притискате, така што да им овозможиме да ги повлечеме и повторно да се репозиционираме. Може да се примени може да се примени. на која било мазна површина, како што се wallидот, стаклената врата, прозорецот, керамичките плочки во кујната или бањата, домашниот апарат, климатизацијата и телото на телото на автомобилот : 1 парчиња мазна, чиста и сува површина. Излупете ги налепниците од листот еден по Онефит Резултатот е задоволителен за вас, залепете цврсто на површината притискајќи ги воздушните меурчиња нанадвор. Големина : Околу 30x45cmif има меурчиња, земете игла за да ги роди. и висок квалитет.