ЦБ Католичка Авалон Галерија-Вал Гарден колекција Голема фигура на Рождество, 32-инчи, Глорија Ангел
  • Неодамнешно

ЦБ Католичка Авалон Галерија-Вал Гарден колекција Голема фигура на Рождество, 32-инчи, Глорија Ангел

DEN 5789.28

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Слика на смола Слика : Обезбедена и репродуцирана во точни детали од рачно врежан дрвен оригинал, може да виси или да седне на вклучен метален штанд; Одличен додаток на кој било сет на Рождество или простор за богослужба Висок над 2 стапки : мери високи приближно 32 инчи; Лесно да се види од далечина во црква или дома. Прекрасен ангел : гледајќи надолу во обожавање; Се одликува со златни крилја, сина облека и држејќи транспарент што гласи „Глорија во Екселис Део“. Сигурно да бидете богати со генерации : Побарајте дополнителни парчиња од колекцијата на природноста на Вал Гарден од галеријата Авалон - креатори на извонредно детални фигурини, плакети и декор што слават надеж и христијанство. Христијански брендови Католички : Католичка сопственост и управувана компанија со наследство богата со традиција што нуди најдобар избор на подигачки подароци и декор повеќе од 60 години. Еден прекрасен ангел со „Златни крилја“ гледа надолу во обожавање на местото на настанот подолу, држејќи транспарент на кој гласи „Глорија во Екселсис Део“. Образено и репродуцирано во точни детали од рачно врежан дрвен оригинал, мери високи над 2 стапки, во висина приближно 32 инчи и може да виси или да седне на вклучениот метален штанд. Совршено за голема област на прикажување и е лесно да се види од далечина во црква или дома. Бидете сигурни да побарате дополнителни парчиња од колекцијата на природноста на Вал Гарден од галеријата Авалон. Креатори на извонредно детални фигурини, плакети и декор кои слават надеж и христијанство во Кристијан Бренд Католички, католичка сопственост и управувана компанија со наследство богата со традиција која нуди најдобар избор на возбудливи подароци и декор повеќе од 60 години.