Црна, Школка, АТ-ВМ95, Кертриџ, Игла, Масло ЗА Хитачи ХТ-324, ХТ-320, ХТ-355, ПС-33, ПС-8, ХТ-460, ХТ-464, ХТ-561, ХТ-466, ПС-14
  • Неодамнешно

Црна, Школка, АТ-ВМ95, Кертриџ, Игла, Масло ЗА Хитачи ХТ-324, ХТ-320, ХТ-355, ПС-33, ПС-8, ХТ-460, ХТ-464, ХТ-561,

DEN 1215.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Црна Школка, Аудио Техника Кертриџ и Игла Со Напредно В2 Синтетичко Вретено Масло Испорачани исклучиво Со Аудио Потекло во ВЕЛИКА британија. Ова е Одличен квалитет НА кертриџ и игла со исклучителна испорака со ниска и висока фреквенција. Школка за глава направена од Алуминиум, Фиксирање направено од Месинг, Жиците се направени од бакар без кислород (ОФЦ) за почист звук. Терминалите се позлатени. В2 Супер Масло-Напредно Синтетичко Вретено и Моторно Лубрикант – Ја Елиминира Бучавата и Татнежот, Обезбедува Правилна И Стабилна Брзина на Ротација – Одлична Надградба на Грамофонот. Комплет за рефурбирање За HITACHI HT324, HT320, HT355, PS33, PS8, HT460, HT464, HT561, HT466, PS14. Пакет за реновирање на грамофони испорачан од ВЕЛИКА британија исклучиво Со Аудио Потекло****************Висококвалитетна Црна Школка со врвна Аудио Техника VM95 C Кертриџ И Дијамантски Игла***************В2 напредно вретено на Грамофон, Лубрикант За Мотор-Препорачано За сите Грамофони, освен подмачканите вретена за шипки-Го Замолчува секој пренос на бучава и татнеж, Правилна и Мазна брзина и ротација давајќи грамофон една од најдобрите надградби што можете да ги добиете***************поставете вклучени упатства.