Преносни Ремени 10м/лот ХТД8М Тајминг Појас Ширина 20мм Бела Пруса Мендел Челични жици Отворен Крај Сече До Должина ЗА Htd8m Тајмингот Макара Степер Мотор
  • Неодамнешно

Преносни Ремени 10м/лот ХТД8М Тајминг Појас Ширина 20мм Бела Пруса Мендел Челични жици Отворен Крај Сече До Должина

DEN 1576.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Тип : Тајмингот Појас Материјал : СТП. Стандард Или Нестандарден : Стандард. is_customized : намалување на должина. Тип : Тајмингот Појас. Материјал : СТП. Стандард Или Нестандарден : Стандард. is_customized : намалување на должина. Точка Дерипција : Дерипион : полиуретански отворен крај тајмингот појас е направен од термопластични polyurethance.It има силна анти-абење. Различните на зајакнување на кабелот обезбедуваат способност за трчање во возењето. Има мала толеранција на производство. Полиуретанскиот појас за тајминг со отворен крај има сигурен менувач и стабилност на фината големина. Висина : 8мм Боја : Бела Ширина : 20мм Материјал : Термопластичен Полиуретански челичен Кабел Должина : 1 парчиња е еднаква на 1м (3,8 стапки). ​ Спецификација на ставката : Тип : Материјал За Временски Ремен : Стп Стандарден Или Нестандарден : Стандарден е_користен : исечете до должина Ширина : 20мм Режим : отворен Пакет : 10м.