Ангел Победи-VR Слушалки И Контролер Кожата За Oculus Потрагата 2, Винил Налепници Налепници За Oculus Потрагата 2 VR Слушалки и Контролори, Виртуелна Реалност Заштитни Нал?
  • Неодамнешно

Ангел Победи-VR Слушалки И Контролер Кожата За Oculus Потрагата 2, Винил Налепници Налепници За Oculus Потрагата 2 VR

DEN 1.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Заштитете го ВАШИОТ VR : Мазна и тенка винил налепница го штити вашиот VR 2 контролер од прашина, отпечатоци од прсти и гребнатини Лесен за Инсталирање и Отстранување : Користејќи ултра тенки, издржливи и лесни висококвалитетни материјали, олеснете го инсталирањето или отстранувањето без остатоци. Уникатен Стил : Покажете го вашиот посебен стил со овие налепници за ВАШИОТ VR 2, и совршено може да одговара на слушалките И контролорот VR 2. Лесно се нанесува без воздушни меури-Отстранување без лепливи остатоци. Пакет : Налепница за Слушалки*1, налепници за контролори *2. Заштитете го ВАШИОТ VR : Мазна и тенка винил налепница го штити вашиот VR 2 контролер од прашина, отпечатоци од прсти и гребнатини. Лесен за Инсталирање и Отстранување : Користејќи ултра тенки, издржливи и лесни висококвалитетни материјали, олеснете го инсталирањето или отстранувањето без остатоци. Уникатен Стил : Покажете го вашиот посебен стил со овие налепници за ВАШИОТ VR 2, и совршено може да одговара на слушалките И контролорот VR 2. Лесно се нанесува без воздушни меури-Отстранување без лепливи остатоци. Пакет : Налепница за Слушалки*1, налепници за контролори *2. Oculus Потрагата VR 2 Слушалки И Контролер Налепница, Винил Налепница Кожата ЗА VR 2 Слушалки и Контролер, Виртуелна Реалност 2 Заштитни Додатоци. Нов пакет, стилски дизајн : Издржлив, лесен за инсталирање и отстранување без остатоци. Тоа ќе го заштити вашиот контролер од вода, сок, масло, дамки и долгорочни отпечатоци од прсти. Метод на инсталација : - Измијте ги рацете и исушете. - Исчистете ГИ СЛУШАЛКИТЕ и контролорот VR 2 со мека крпа и проверете дали површината на контролорот е без прашина. - Излупете ја кожата од хартијата и залепете ја на уредот.