Тропски Лисја Фламинго Лице Пешкир Премиум Крпи Крпа За Перење Крпа За Перење За Хотелска Бања И Бања
  • Неодамнешно

Тропски Лисја Фламинго Лице Пешкир Премиум Крпи Крпа За Перење Крпа За Перење За Хотелска Бања И Бања

DEN 239.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Материјал : крпите за лице се изработени од висококвалитетни суперфини влакна,меки,издржливи,нежни на кожата овозможуваат таа да биде многу апсорбирачка и издржлива Дизајн : издржливиот дизајн на крпи за лице со безбедни материјали, безбеден е за вас и вашето семејство,погоден за мажи, жени, деца и други видови луѓе, погоден за секоја сезона. Повеќенаменски : меките впивачки крпи се одлични за плажа, патување, кампување, пливање, ранци, теретана, пешачење, како и туширање и други секојдневни намени. Прилики : оваа крпа за перење ви дава многу меко, удобно и лесно чувство може да се користи дома, канцеларија, хотел, бар, на отворено, патување итн. Лесно за нега : рачното перење на крпите или машината е во ред, сите крпи со влакна ќе ја изгубат мекоста поради долготрајна употреба или чистење, предложете да додадете малку омекнувач додека миете. Материјал : крпите за лице се изработени од висококвалитетни суперфини влакна,меки,издржливи,нежни на кожата овозможуваат таа да биде многу апсорбирачка и издржлива. Дизајн : издржливиот дизајн на крпи за лице со безбедни материјали, безбеден е за вас и вашето семејство,погоден за мажи, жени, деца и други видови луѓе, погоден за секоја сезона. Повеќенаменски : меките впивачки крпи се одлични за плажа, патување, кампување, пливање, ранци, теретана, пешачење, како и туширање и други секојдневни намени. Прилики : оваа крпа за перење ви дава многу меко, удобно и лесно чувство може да се користи дома, канцеларија, хотел, бар, на отворено, патување итн. Лесно за нега : рачното перење на крпите или машината е во ред, сите крпи со влакна ќе ја изгубат мекоста поради долготрајна употреба или чистење, предложете да додадете малку омекнувач додека миете. Крпи со суперфини влакна екстра густа домашна крпа за лице со врвен квалитет меки и абсорбента мали крпи крпа за перење крпа за бања,хотел,спа центар ,плажа, патување.