Череп Плевел Пелена Торба Ранец Водоотпорен Мајка Торба Голем Капацитет Ранец
  • Неодамнешно

Череп Плевел Пелена Торба Ранец Водоотпорен Мајка Торба Голем Капацитет Ранец

DEN 1.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Полиестерска ткаенина со водоотпорен ефект Мултифункционална торба за пелени со повеќе џебови и голем капацитет. Стилска и издржлива торба за бебиња со прилагодлив ремен и страничен патент за поудобна употреба. Одлично како ранец и чанта како подарок за нови татковци и новопечени мајки, практично е во ресторани, на отворено и многу повеќе. Стилската мама чанта има џеб со главен волумен + странични џебови + преден џеб со патент + мала кутија за складирање, така што ќе можете да спуштите пелени и други предмети без товар. Ако имате какви било прашања во врска со нашата водоотпорна торба за бебиња, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме во рок од 24 часа.