RPM Пред десно десно А-Армс Црно-е-рево без четка RPM81462 Електрични делови за електричен автомобил/камион
  • Неодамнешно

RPM Пред десно десно А-Армс Црно-е-рево без четка RPM81462 Електрични делови за електричен автомобил/камион

DEN 0.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

RPM 81462-Предниот десен дел од A-Arms Traxxas E-Revo 2 Карактеристики : 5 G. по пар полесни од залихите посилни од акциите ги заменуваат акциите Traxxas #8631. Вклучува : (2) Предни А-оружје, црна ограничена гаранција за доживотен век против кршење. Спецификации : обликуван од нашата неуништлива мешавина на инженерски најлони на одделение RPM Revo 2.0 A-Arms нема да работи со рокери во стил на долго патување (LT). Горните А-раце нема да работат во дупката за шарки со долниот центар. Вклучен број (и) на дел (во фабрички пакување) : 81462. РПМ 81462-предна десна А-Армс Траксикс Е-Рево 2. Карактеристики : 5 G. по пар полесни од залихите посилни од акциите ги заменуваат акциите Traxxas #8631. Вклучува : (2) Предни А-оружје, црна ограничена гаранција за доживотен век против кршење. Спецификации : обликуван од нашата неуништлива мешавина на инженерски најлони на одделение RPM Revo 2.0 A-Arms нема да работи со рокери во стил на долго патување (LT). Горните А-раце нема да работат во дупката за шарки со долниот центар. Вклучен број (и) на дел (во фабрички пакување) : 81462. RPM Пред десно десно А-Армс Црно-е-Рево без четка, RPM81462.