Aniувуд женски Лос Анџелес Калифорнија Преголем број џемпери со долги ракави со долги ракави, екипаж на екипаж на врвови на момчиња кошули 30
  • Неодамнешно

Aniувуд женски Лос Анџелес Калифорнија Преголем број џемпери со долги ракави со долги ракави, екипаж на екипаж

DEN 21.92

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

100% полиестер Материјал за миење. Материјал : полиестер, е мек, лесен и дише. Стил на дизајн : Оваа блуза е достапна во многу бои и големини. Овој врв на жените е случајно со долги ракави, печатени , стилски, симпатични, лабави и удобни. Овој врв на жените е изработен од висококвалитетни материјали, доволно трајно, погодно за вашиот секој ден Носат. Најдобро : Овој врв може да се спари со фармерки, џемпери, тексас панталони, долги здолништа, минијатури, за да се создаде обичен и модерен изглед. Печатењето за очи го прави најсекиот џемпер оваа сезона!. Големина : (азиска големина). Задоволителна услуга : Сосема нов квалитет на вашето задоволство. , Ако имате какви било прашања, можете да контактирате со нас навреме и ќе одговориме наскоро. Пол : Womenенски материјал : Polyestersleeve должина : Долг ракав : O cceppattern Тип : печатење на стил : мода, должина на каузалирање : Редовен период : Зимски пакет вклучуваат : 1 парчиња врвови Боја : A02-црна големина : X-големи промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големината.