MJWDP Star Wash Постави керамички нордиски бања за бања
  • Неодамнешно

MJWDP Star Wash Постави керамички нордиски бања за бања

DEN 6429.44

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Едноставен, но елегантен, погоден за најразлични стилови на украсување Прекрасна поставеност, лесно да се реши уредната бања. Постојат два вида пакети од кои може да се изберат, категоризираат и сумираат и да станат пејзаж во вашата бања. Едноставна мода, практична, исто така убава декорација на мијалник. Може да се користи за складирање на најразлични рачно изработени сапуни. Може да се користи и за чување мали предмети како што се обетки и обетки. Едноставно, но елегантно, погодно за најразлични стилови на украсување. Прекрасна декорација на мијалник. Може да се користи за складирање на најразлични рачно изработени сапуни. Може да се користи и за складирање на мали предмети како што се обетки и обетки. Име на производи : тоалети Set Applicable : Бања, тоалетиматеријал : Ceramicspackage Вклучува : тоалетен шарм 1*сет (не вклучително и други демо -предмети) Совети за вид : 1. Поради рачно мерење, дозволете девијација од 2-3 см. Поради различни монитори, бојата може да варира, ве молиме разберете.