Коксриели 1275ХПЛ-4-12-Е Двојна Хидраулична Електрична Моторизирана Ролна За Црево 1/4 х 200'
  • Неодамнешно

Коксриели 1275ХПЛ-4-12-Е Двојна Хидраулична Електрична Моторизирана Ролна За Црево 1/4 х 200'

DEN 15472.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ролна за премотување на моторот со двојно црево за хидраулична течност : 1/4 инчи Челична конструкција и " а " рамка за цврстина и издржливост. Не е вклучено црево. Максимален притисок на цревото 10000. Направени во употреба. Ролна за премотување на моторот со двојно црево за хидраулична течност : 1/4 инчи. Челична конструкција и " а " рамка за цврстина и издржливост. Не е вклучено црево. Максимален притисок на цревото 10000. Направени во употреба. Ролна за премотување на електричен мотор со двојно црево за хидраулична течност : 1/4 инчен I., 200 ' капацитет на цревото, помалку црево, 10, 000 psi.