DYIZU Гумени Ремен Рамка Титаниум Легура За iwatch Види SE/4/5/6 Епл Мод Гледајте Додатоци Замена Нерѓосувачки Челик Случај Бенд за Iwatch Se Серија 44mm
  • Неодамнешно

DYIZU Гумени Ремен Рамка Титаниум Легура За iwatch Види SE/4/5/6 Епл Мод Гледајте Додатоци Замена Нерѓосувачки Челик Случај

DEN 2.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Опсег на примена : овој ремен е погоден само за apple Watch se серија, серија 6, серија 5, серија 4, погоден за големина на зглобот 5,1-6,9 инчи (17-22 см), ве молиме потврдете го вашиот часовник пред да го измените и надградите моделот и големината на часовникот за да не го сфатите погрешно Процес на производство : металната кутија е изработена од материјал од легура на титаниум, мазната површина ја подобрува удобноста и издржливоста на ременот, ременот е изработен од гума, куќиштето прифаќа прецизна технологија за обработка и фина технологија за полирање, новиот дизајн е зачудувачки изгледот совршено се вклопува. Кутија за подароци : нашата кутија за пакување е убава, можете да ја подарите на вашиот љубовник, семејството и најдобрите пријатели, тоа е убав и кул подарок, изненадете ги, ќе ви донесе безброј комплименти. Услуги На клиентите : Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не, ние ќе се потрудиме да ви обезбедиме најзадоволителна услуга. Забелешка : гледајте слики се само за прикажување. Продаваме само метални кутии и ремени, а не внатрешни часовници. 44ММ за 6/5/4 / се серија.