Ештрај керамички пепелник креативна личност за украсување кутија за складирање на пепел
  • Неодамнешно

Ештрај керамички пепелник креативна личност за украсување кутија за складирање на пепел

DEN 2.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

1 Керамички материјал за лесно чистење. Вградени два слота на чад, средна големина, лесни за поставување нечистени цигари. Широк спектар на употреба, може да се користи во студијата, спалната соба, дневната соба, бар, канцеларија и други места, може да се користи и за мебел. Рабовите и жлебовите се изработени од рачно насликано злато, што е елегантно совпаѓано за подобрување на целокупниот стил. Добредојдовте на споделување и повратни информации за да можеме да ви обезбедиме подобри производи и услуги. Керамички материјал за лесно чистење. Вградени два слота на чад, средна големина, лесни за поставување нечистени цигари. Широк спектар на употреба, може да се користи во студијата, спалната соба, дневната соба, бар, канцеларија и други места, може да се користи и за мебел. Рабовите и жлебовите се изработени од рачно насликано злато, што е елегантно совпаѓано за подобрување на целокупниот стил. Добредојдовте на споделување и повратни информации за да можеме да ви обезбедиме подобри производи и услуги. Име : Ashtraymaterial : Ceramiccolor : Ivo Coune White Timensions : A : 30*120*143mm; Б : 40*163*191мм; C : 120*143mmuse прилики : деловни подароци, домашни ентериери, канцелариски материјали, итн. Забележете дека предмети, освен пепелникот, се користат само за цели за снимање, не вклучувајќи ги и предметите што сте ги купиле, благодарам! 2. Забележете дека поради различните монитори, може да се случи мала хроматска аберација, ве молам простете ми! 3. Горенаведените податоци се само за референца, рачното мерење може да биде погрешно, ве молиме погледнете го вистинскиот производ, благодарам! 4 Ако најдете какви било проблеми со нашите производи, ве молиме слободно контактирајте не преку е -пошта и ние ќе го решиме проблемот веднаш побрзо што е можно. Во нормални околности, нашата логистика ќе биде испорачана во рок од 1-3 дена, а проценетата време на пристигнување е 9-15 дена. 【Услуга за клиенти】 Ве молиме, посетете се со какви било повратни информации што може да ги имате, ние сакаме да слушнеме од вас.