Itekiro AC Wall DC Car Battery Chit Chit For Panasonic VDR-M50B + Itekiro 10-во-1 USB кабел за полнење
  • Неодамнешно

Itekiro AC Wall DC Car Battery Chit Chit For Panasonic VDR-M50B + Itekiro 10-во-1 USB кабел за полнење

DEN 159.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ова е AC wallид и DC автомобил два во еден надворешен полнач за батерии; Не работи како адаптер за AC, кабел за напојување, ниту USB кабел Неговиот уникатен рамен пин, дизајн со преклопување овозможува лесно складирање и го прави компактен полнач за батерии. Индикаторот за LED за паметно полнење автоматски се свртува кон полнење на бранот по целосно наполнета батеријата. Автоматското напојување на напојувањето за вклучување е од 110 V-240 V и доаѓа со бесплатен европски адаптер за приклучок за наизменична струја. Бонус : Вклучен е комплементарниот Itekiro 10-во-1 USB кабел за полнење (5 $ вредност), кој може да се искористи за наплата на повеќето паметни телефони, мобилни телефони, читатели на е-книги, MP3, MP4, GPS и дигитални фотоапарати на пазарот.