Замена на батеријата BCXY за Wurth H 28-MA Master 28V BS 28-A Combi 0700 956 811
  • Неодамнешно

Замена на батеријата BCXY за Wurth H 28-MA Master 28V BS 28-A Combi 0700 956 811

DEN 1.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Нашите батерии се направени на точните спецификации како исти како и оригиналната батерија Секоја батерија е со строго откривање на спецификации и употреба на тестирање, апсолутно обезбедете ја безбедна и издржлива употреба на батеријата. Наплата, преку празнење, над напон и заштита од краток спој за подобро траење на батеријата. Compatible with Models : GL62-6 QDi581 GL62 M GE62 6 QF-013 XCN MS-1795 GL62 M 7 RD-058 GP62 VR-7 RF GL72 7 QF-1006 GP72 VR-7 RF-268 DE GL72 7 RD-003 GL62 M 7 RD GL72 7 RD GL72 6 QF GP62-2 QEA8 H11.05 x 51,85 x 18,7 mm Тежина : 433.8 V, капацитет : 4400m Ah, WH : 47. Сертифициран со ISO9001, ROHS, CE, UN38. Нашите батерии се направени на точните спецификации како исти како и оригиналната батерија. Секоја батерија е со строго откривање на спецификации и употреба на тестирање, апсолутно обезбедете ја безбедна и издржлива употреба на батеријата. Наплата, преку празнење, над напон и заштита од краток спој за подобро траење на батеријата. Compatible with Models : GL62-6 QDi581 GL62 M GE62 6 QF-013 XCN MS-1795 GL62 M 7 RD-058 GP62 VR-7 RF GL72 7 QF-1006 GP72 VR-7 RF-268 DE GL72 7 RD-003 GL62 M 7 RD GL72 7 RD GL72 6 QF GP62-2 QEA8 H11.05 x 51,85 x 18,7 mm Тежина : 433.8 V, капацитет : 4400m Ah, WH : 47. Сертифициран со ISO9001, ROHS, CE, UN38. Ние сме професионален снабдувач на батерии, носи нешто именувано батерии. Ние ја поддржуваме глобалната дистрибуција во Америка, Азија, Европа, Блискиот исток и Океанија, особено за САД и Канада. - Compatible Model : GL62-6 QDi581 GL62 M GE62 6 QF-013 XCN MS-1795 GL62 M 7 RD-058 GP62 VR-7 RF GL72 7 QF-1006 GP72 VR-7 RF-268 DE GL72 7 RD-003 GL62 M 7 RD GL72 7 RD GL72 6 QF GP62-2 QEA8 H11 - Compatible Battery Part Number : 3 ICR19/66-2 BTY-M6 H-ROHS одобрен за токсичен бесплатен. - CE и ISO9001 сертификат за обезбедување на квалитет. Совети пред купување, ве молиме, потврдете го компатибилниот модел и бројот на делот на батеријата внимателно пред да го купите. Ако не сте сигурни, испратете ни е -пошта со детали или слики од батеријата, ние ќе ви дадеме професионални предлози.