Douges маче играчки интерактивни мачки за мачки со пердуви
  • Неодамнешно

Douges маче играчки интерактивни мачки за мачки со пердуви

DEN 2.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Флексибилна жица Препорачано како играчка за вежбање. Талкате и сторителите можат да се разделат, лесно складирање. Мачките го сакаат брзото движење и интересот звук на топката во внатрешноста на Stander. Рачно изработена во Кина. Големина : H 14,17 инчи, l 9,84 инчи, w 9,84 инчи 2. колона на Stander : жолта, сина, розова.