Креативна уметност од Чарлс Леонард Сјај, шише со 4 унци, бакар
  • Неодамнешно

Креативна уметност од Чарлс Леонард Сјај, шише со 4 унци, бакар

DEN 2.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Одлично за уметност и занаети Удобен сад со шејкер. Светли треперливи сјајни снегулки. Земја на потекло : Кина. Осветлете ги сите уметности и занаетчиски проект со овие треперливи сјајни снегулки. Лесен за употреба : Ширење лепило на која било површина и потоа посипете сјај од нашиот удобен сад за шејкер.