Traxxas 5880 Kumho кратки курсеви гуми и тркала, Slash и Slash 4WD
  • Неодамнешно

Traxxas 5880 Kumho кратки курсеви гуми и тркала, Slash и Slash 4WD

DEN 479.04

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Користете делови за акции на Traxxas и хоп-ап за да извлечете максимум од вас возила Traxxas RTR Овој производ е направен од високо квалитетни материјали и е дизајниран за трајни перформанси. Ова е за употреба на RC возила како што се Traxxas Slash и Slash 4 WD; Консултирајте се со упатството на вашиот корисник за точни списоци со делови. Користете делови за акции на Traxxas и хоп-ап за да извлечете максимум од вас возила Traxxas RTR. Овој производ е направен од високо квалитетни материјали и е дизајниран за трајни перформанси. Ова е за употреба на RC возила како што се Traxxas Slash и Slash 4 WD; Консултирајте се со упатството на вашиот корисник за точни списоци со делови. Опис на производот Ова е 5880 kumho/SCT 4 WD преден/задниот дел од задниот дел од 2 WD (2) од Traxxas. Traxxas порасна да стане име на продажба број-1 во RTR Nitro и Electric Models за последните 4 години. Никој не направи повеќе од Traxxas за да ја унапреди категоријата RTR со иновативни дизајни за размислување и забавни дизајни што го олеснуваат секој да започне во одличното хоби на R/C. Traxxas, навистина најбрзото име во радио контролата. Од производителот ова е 5880 kumho/SCT 4 WD предниот/задниот дел од задниот дел од 2 WD (2) од Traxxas. Traxxas порасна да стане име на продажба број-1 во RTR Nitro и Electric Models за последните 4 години. Никој не направи повеќе од Traxxas за да ја унапреди категоријата RTR со иновативни дизајни за размислување и забавни дизајни што го олеснуваат секој да започне во одличното хоби на R/C. Traxxas, навистина најбрзото име во радио контролата.