1/32 R-1830 радијален мотор
  • Неодамнешно

1/32 R-1830 радијален мотор

DEN 3.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Не е дизајниран за некој посебен комплет за модели Секој квалитет на артикалот се проверува пред испорака. Вдлабнати линии. Не е дизајниран за некој посебен комплет за модели. Секој квалитет на артикалот се проверува пред испорака. Вдлабнати линии.