ENHS компатибилен за Mijia mop P stytj02ym 3c B106CN MVXVC01-JG вакуум чистач за прашина додатоци
  • Неодамнешно

ENHS компатибилен за Mijia mop P stytj02ym 3c B106CN MVXVC01-JG вакуум чистач за прашина додатоци

DEN 3.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

? Компатибилен за Mijia mop p stytj02ym 3 C B106 CN MVXVC01-JG вакуум чистач за прашина додатоци ? Изработени од висококвалитетни материјали, издржливи и практични. ? Стабилни и ефикасни перформанси за отстранување на прашина, сигурна употреба. ? Како дел од нормалното одржување, може лесно да се расклопи и замени. ? Заменете ја кутијата за собирање прашина на правосмукалката за да ги соберете и елиминирате честичките и да одржувате чиста домашна околина. Добредојдовте во нашата продавница. Вашата поддршка е нашата најголема движечка сила. Нашата продавница продава додатоци за правосмукалка. Ве молиме, слободно купувајте, ние ќе ви дадеме најудобно искуство за купување! Ви посакувам среќен шопинг!.