Сет на хартија од виножито: 1 сет картичка за виножито црна гребење од хартија занаети со 5 дрвени стилуси 3 матрици за деца картичка за подароци DIY
  • Неодамнешно

Сет на хартија од виножито: 1 сет картичка за виножито црна гребење од хартија занаети со 5 дрвени стилуси

DEN 894.40

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Може да се користи како мала алатка за возрасни канцелариски работници да ја декомпресираат забавата, а исто така и добра играчка за деца- деца Сликање на гребење на DIY, зголемување на детските раце на способноста и зголемете ја радоста на животот. Ја зајакнува имагинацијата на Кид преку едноставен и брз метод, дозволувајќи им на децата да се вклучат во создавањето и да култивираат иден уметник. Премиум материјали и фино производство технологија, не е лесно да се оштетат. Исклучителни обрасци, многу погодни за гребење и сликање на семејството. Погодно за семејни активности, градинки, забава, итн. Опис Ова е креативна и интересна детска хартија за стружење, што може да им овозможи на децата да добијат исклучителни слики преку графити и да им донесат забава на децата. Со уникатен дизајн на шема, многу корисно за креативноста на децата и може ефикасно да го култивира интересот на децата. Карактеристики- боја : како што е прикажано- материјал : дрво, табла- големина : 7. 04inch Пакет, вклучувајќи 50 x гребење хартија 5 x пенкала 1 x образец.