Freebily женски класичен танчерски костум мрежа чиста кинеска традиционална танцова врвови со долг ракав проток балетски танц
  • Неодамнешно

Freebily женски класичен танчерски костум мрежа чиста кинеска традиционална танцова врвови со долг ракав проток балетски

DEN 175.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

95% најлон, 5% спандекс Повлечете го затворањето. Само миење на рацете. Запалени врвови за танцување со долги ракави за жени, крст V врат, преглед, сплит дизајн, прават да изгледате елегантно и шармантно. Одликувајќи се со контрастна боја и неправилен полите, проточен дизајн совршено ја покажува женственоста, а мекоста и убавината на танцот. Овој прекрасен танчерски врвови е совршен за појавување со елек, камизол, лабава панталони, танцов здолниште, танцувачки панталони, кулот и др. Погоден за јога, класичен танц, народен танц, модерен танц, танц класа, сценска изведба или секојдневно дневно носење . Ве молиме, проверете ја големината јасно пред да купите, препорачајте ладно миење на рацете, не пеглајте или бели, висат суво. Сет вклучуваат : 1x врвови Состојба : Ново без материјал за означување : 95% најлон, 5% Спандекс ознака бр .- | - Препорачана големина - | - Биста - - | ракав - | должина | препорачана тежина - s | - S | - 29.3 ''/76-82cm - | - 24.4 ''/62cm -| - 24.4 ''/62cm - | - 15.3 ''/40-44cm - m | - m- - | - 31.9 ''/80-86cm - | - 24.8 ''/63cm - | - 24.8 ''/63cm - | - 17.7 ''/45-50см - л | - л | - 33.4 ''/84-90cm - | - 25.2 ''/64cm - | - 25.2 ''/64cm - | - 19.0 ''/50-56cm- -Xl - | xl | - 34.0 ''/88-94cm - | - 25.0'' /56-61cm xxl - | - -Xxl - | - 36.6 ''/92-98cm - | - 26.0 ''/66cm - | - 26.0 ''/66cm -| - 24.