Настани кожени машки стандардни ELM3900 во живо за да возите црна кожа чипка елек, 3x-голем
  • Неодамнешно

Настани кожени машки стандардни ELM3900 во живо за да возите црна кожа чипка елек, 3x-голем

DEN 873.76

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

100% кожа Поставена ткаенина. Затворање на привремено. Само Хемиско чистење. ✅ Уметничко дело на Ембос | Во живо за возење, возење за да живееме во живо на орел, аплицирај уметнички дела на грб ✅ материјал | Нашиот црн кожен елек е направен од врвен квалитет 1,2 - 1,3 мм вистинска кожа со мека сатенска лагер. Нашиот врвен квалитет на црно -мажите е добар избор за возачи на возрасни. Нашиот велосипедски елек има повеќе џебови, 2 надворешни џебови и 2 во џебови. ✅ Разновидност | Кожен елек е суштинска опција за опрема за возрасни мажи кои се страстни за возење со мотоцикли. Исто така, нашиот кожен елек е идеален избор за оние што бараат да го постигнат изгледот на каубојскиот. Соодветна опрема за каубој да ги издржи долгите часови на јавање. Без разлика дали е на пат или возење со коњи, нашиот западен елек, ќе обезбеди заштита за возачот. ✅ Страна чипка | Event Leather V-Neck Western Vest Motorcycle опрема што има класичен дизајн со затворање на предниот дел. Имаме големини кои се движат од мали до 7x-големи. Важно е да носите вистинска заштитна облека што одговара на вашето специфично тело. Нашата облека вклучува странична чипка за прилагодено и најдобро одговара. Ве молиме, користете го следниот водич за големина на мерење на телото за да ја изберете големината што е најблизу до вашето тело. ✅ модерен | Нашиот велосипедски елек е одлична изјава за едноставно да се носи преку бела маица и пар поглавја. Оваа комбинација на облека нуди целосен изглед на велосипедисти, правејќи смела изјава на патот, а истовремено обезбедува заштита и функционалност. ✅ Кожен елек на настанот | Нашите кожни додатоци за мотоцикли не се само стилска опција за мажите, што е најважно, тие обезбедуваат издржливост и се отпорни на абразија. Важно е да изберете вистинска кожа заради неговата долговечност, стил и сила. Овие фактори го прават најдобриот избор за возачи на мотоцикли затоа што има за цел да земе гребнатини. Слободно можете да го носите нашиот кожен елек како модна изјава и да го стилизирате со други велосипедисти опрема за изглед на изјава. Настани Кожа Elm3900 Машки „Во живо до возење“ црна кожна страна чипка елек со летачки орел ембос се одликува со ембос уметнички дела : во живо за возење, возење до живеење на летање орел ембос Апликат уметнички дела на задниот материјал : Нашиот црн кожен елек е направен од највисок квалитет 1,2 - 1,3 1,3 - 1,3 1,3 - 1,3 1,3 - 1,3 1,3 - 1,3 1,3 - 1,3 1,3 - 1,3 1,3 - 1,3 1,3 - 1,3 1,3 - 1,3 1,3 - 1,3 1,3 - 1,3 1,3 - 1,3 1,3 - 1,3 1,3 1,3. Мм вистинска кожа со мека сатенска лагер. Нашиот врвен квалитет на црно -мажите е добар избор за возачи на возрасни. Нашиот велосипедски елек има повеќе џебови, 2 надворешни џебови и 2 во џебови. Нашиот западен елек е дизајниран да ги издржи строгостите на возењето со мотоцикли со тоа што нуди одлична заштита на градите, предниот и задниот дел од кожен елек : Нашите кожни додатоци за мотоцикли не се само стилска опција за мажите, што е најважно, тие обезбедуваат издржливост и се отпорни на абразија и се отпорни на абразија и се отпорни на абразија и се отпорни на абразија .