Гроздобер Земјиште за пиво за пиво за лим
  • Неодамнешно

Гроздобер Земјиште за пиво за пиво за лим

DEN 175.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Материјал : Метал (лим железо) Големина : 8x12inch/20x30cm. Лесно е да се обеси! Четири мали пред-дупчат дупки горе и дното. Лесно виси (идеално за патеки, завртки или мали нокти). Погоден е за многу места, како што се бар, кафе, трпезарија, билијард куќа, хотел, декорација на клупски wallидови, создавање договорна, но модерна атмосфера. Материјал : Метал (лим железо). Големина : 8x12inch/20x30cm. Лесно е да се обеси! Четири мали пред-дупчат дупки горе и дното. Лесно виси (идеално за патеки, завртки или мали нокти). Погоден е за многу места, како што се бар, кафе, трпезарија, билијард куќа, хотел, декорација на клупски wallидови, создавање договорна, но модерна атмосфера. Овој калај знак гроздобер декоративно сликарство е произведен со свиткани рабови за безбедност и стабилност. Погоден е за многу места, како што се бар, кафе, трпезарија, билијард куќа, хотел, декорација на клупски wallидови, создавање договорна, но модерна атмосфера.