Потпишете го декор за семеен знак, Охана значи семеен сино -метален wallиден знак, знак од 8х12 инчи
  • Неодамнешно

Потпишете го декор за семеен знак, Охана значи семеен сино -метален wallиден знак, знак од 8х12 инчи

DEN 159.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

УВ печатење со голема прецизност за да се реализира светла боја, животна графика, ефект на докажување на вода Совршен знак е погоден за виси во затворен простор и на отворено. Моделот е трајно отпечатен на лимскиот метал без пролевање, пилинг или згаснување. Ironелезото од листот е лесен, лесен за изглед и убаво. Би било одличен подарок за пријател или член на семејство. Погоден за суспензија во затворен и отворен простор. Божиќни и роденденски подароци се најдобри избори. УВ печатење со голема прецизност за да се реализира светла боја, животна графика, ефект на докажување на вода. Совршен знак е погоден за виси во затворен простор и на отворено. Моделот е трајно отпечатен на лимскиот метал без пролевање, пилинг или згаснување. Ironелезото од листот е лесен, лесен за изглед и убаво. Би било одличен подарок за пријател или член на семејство. Погоден за суспензија во затворен и отворен простор. Божиќни и роденденски подароци се најдобри избори. Употреба : одобрување на затворено/отворено. УВ печатење со голема прецизност за да се реализира светла боја, животна графика, ефект на докажување на вода. Совршен знак е погоден за виси во затворен и отворен простор. Дизајнот е трајно отпечатен на знакот и нема да чип, кора или избледи. Знак со мала тежина, лесен за гледање и убав изглед. Тоа ќе биде одличен подарок за пријатели или семејства.