Langfon Божиќни животни чисти марки за занаетчиство за украсување картички, Божиќни силиконски транспарентни печат за печат за сноп -книги втиснување на албуми
  • Неодамнешно

Langfon Божиќни животни чисти марки за занаетчиство за украсување картички, Божиќни силиконски транспарентни

DEN 111.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

[Дизајн на обрасци] Божиќни чисти марки дизајнирани со зимски животни алпаци со многу изразување, здраво зимски поздрави зборови [Како да користите] Изберете јасен печат што го сакате, ставете го печатот на акрилен блок (не е вклучен), изберете ја подлогата за мастило за занаетчиство во боја (не е вклучена) што ја сакате, обојте го вашиот печат, отпечатете ја обоената печат на хартијата или картичката , тогаш оставете ги да се исушат, конечно се остварува исклучителна работа; Забележете дека исчистете и измијте со вода по употреба за следниот пат користејќи поудобно. [Добар квалитет] Овој вреќички марки се изработени од траен пластичен материјал, кој е без мирис и лесен, не е лесен за кршење или деформирање, многу детални и деликатни; Добра изработка. Леснотија за употреба. [Пакет] 1 лист чиста гума за печат дизајниран како што е прикажано погоре слики, доволно за да ги задоволи вашите разновидни потреби за занаети за украси. [Одличен подарок] Јасниот печат е исклучително разубавување за картички за празници, страници за белешки, списание или кој било подарок за проекти за занаетчиски производи за деца и вашите пријатели. Тие се добри за децата да ги култивираат своите практични способности. Создадете ја нивната фантазија. [Дизајн на обрасци] Божиќни чисти марки дизајнирани со зимски животни алпаци со многу изразување, здраво зимски поздрави зборови. [Како да користите] Изберете јасен печат што го сакате, ставете го печатот на акрилен блок (не е вклучен), изберете ја подлогата за мастило за занаетчиство во боја (не е вклучена) што ја сакате, обојте го вашиот печат, отпечатете ја обоената печат на хартијата или картичката , тогаш оставете ги да се исушат, конечно се остварува исклучителна работа; Забележете дека исчистете и измијте со вода по употреба за следниот пат користејќи поудобно. [Добар квалитет] Овој вреќички марки се изработени од траен пластичен материјал, кој е без мирис и лесен, не е лесен за кршење или деформирање, многу детални и деликатни; Добра изработка.