Чикаго Пејсли знаме за спиење маска мека маска за очи за очи со прилагодлива лента за мажи жени
  • Неодамнешно

Чикаго Пејсли знаме за спиење маска мека маска за очи за очи со прилагодлива лента за мажи жени

DEN 1.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Полиестер Направени во САД или увезени. Материјал : Направено од полиестер, мека и удобна. Дизајн : Дизајнот за прилагодлива лента им овозможува на маската за очи совршено да ги вклопи очите, обезбедувајќи ви удобна околина за спиење. Удобно : Мекиот материјал носи нови промени во вашиот живот, лесен за чистење и може да се врати во неговата оригинална форма по многу миења, совршени додатоци за патувања. Повод : Стилската маска за очи е погодна за разни прилики во секојдневниот живот, одмор дома, деловно патување, патување, одмор, маската за очи ќе ве придружува за да поминете пријатно време за слободно време. Совршен подарок : Персонализираната маска за очи е совршена како подарок за вашето семејство, пријатели, подарок за да ја искажете својата убов. Направени во САД или увезени. Материјал : Направено од полиестер, мека и удобна. Дизајн : Дизајнот за прилагодлива лента им овозможува на маската за очи совршено да ги вклопи очите, обезбедувајќи ви удобна околина за спиење. Удобно : Мекиот материјал носи нови промени во вашиот живот, лесен за чистење и може да се врати во неговата оригинална форма по многу миења, совршени додатоци за патувања. Повод : Стилската маска за очи е погодна за разни прилики во секојдневниот живот, одмор дома, деловно патување, патување, одмор, маската за очи ќе ве придружува за да поминете пријатно време за слободно време. Совршен подарок : Персонализираната маска за очи е совршена како подарок за вашето семејство, пријатели, подарок за да ја искажете својата убов. Маските за очи носат нови промени во вашиот живот. Со висококвалитетни материјали, широк спектар на бои и индивидуални графички дизајни, нема да зажалите за вашиот избор.