Под оклоп, машка погон е кратко
  • Неодамнешно

Под оклоп, машка погон е кратко

DEN 759.20

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

100% полиестер Затворање на патент. Уа бура технологија ја одвраќа водата без да жртвува дишење. Лесна, издржлива и супер-удобна ткаенина од ткаенини ткаенини. Изградбата на 4-насоки се движи подобро во секоја насока. Истражена половината на половината за супериорна подвижност и луда удобност. Дизајн на рамен пред, 4 џеб. Под мисијата на Оклоп е да ги направиме сите спортисти подобри преку страст, дизајн и немилосрдна потрага по иновации. Технологијата зад разновидниот асортиман на производи на Armor е комплексна, но програмата за искористување на придобивките е едноставна : носете ја топлината кога е топло, ладно време кога е ладно, и се асеангелеј меѓу крајности.