Замена на адаптер PPJ AC за Royal Dirt Devil M083472 Bagless Stick Easy Lite BD10025 BD10025Red Брза моќност 7.2V DC 7.2VDC 7.2 -Volt безжичен вакуум чистач VAC 7.2 V - 9V полнач за батерии
  • Неодамнешно

Замена на адаптер PPJ AC за Royal Dirt Devil M083472 Bagless Stick Easy Lite BD10025 BD10025Red Брза моќност

DEN 1.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

❤ 【Спецификации за напојување】 : Полнач за лаптоп / адаптер / кабел во светот Влезен опсег на напон : 100-240 V 50 / 60 Hz ❤ 【Компатибилен со】 : Нашиот производ е замена. ❤ 【Сертифициран】 : Сите наши производи се CE FCC ROHs одобрени со над-напон, прекумерна, прекумерна заштита, заштита со краток спој. Секој производ се подложува на тест за стареење од 48 часа. ❤ 【Најдобра услуга】 : Ние нудиме гаранција за враќање на целосните пари што не се прашања. Покрај тоа, за 3 години од датумот на купување, ние ќе го разменуваме вашиот производ бесплатно доколку тој стане неисправен. 24-часовна услуга за клиенти. PPJ AC Адаптер замена за Royal Dirt Devil M083472 Bagless Stick Easy Lite BD10025 BD10025 Red Брза моќност 7.2 -Volt безжичен вакуум чистач VAC 7.2 V - 9 V полнач за батерии. ❤ 【Спецификации за напојување】 : Полнач за лаптоп / адаптер / кабел во светот Влезен опсег на напон : 100-240 V 50 / 60 Hz. ❤ 【Компатибилен со】 : Нашиот производ е замена. ❤ 【Сертифициран】 : Сите наши производи се CE FCC ROHs одобрени со над-напон, прекумерна, прекумерна заштита, заштита со краток спој. Секој производ се подложува на тест за стареење од 48 часа. ❤ 【Најдобра услуга】 : Ние нудиме гаранција за враќање на целосните пари што не се прашања. Покрај тоа, за 3 години од датумот на купување, ние ќе го разменуваме вашиот производ бесплатно доколку тој стане неисправен. 24-часовна услуга за клиенти. PPJ AC Адаптер замена за Royal Dirt Devil M083472 Bagless Stick Easy Lite BD10025 BD10025 Red Брза моќност 7.2 -Volt безжичен вакуум чистач VAC 7.2 V - 9 V полнач за батерии. Важна белешка 1) Само во затворен простор. 2) Ве молиме, не користете го преоптоварување. 3) Подобро е да се користат помалку од 80% од целосните товари. Во спротивно, животниот век на напојувањето / кабелот ќе биде значително скратен. Направени од висококвалитетни материјали за да се обезбеди стабилно работење на опремата. Мал и лесен, може лесно да се постави во ранец, паричник или компјутерска торба.