Bddalpke 10 парчиња 2 см густина пена за занаетчиски производи за градење модел 30 * 20 * 2 см
  • Неодамнешно

Bddalpke 10 парчиња 2 см густина пена за занаетчиски производи за градење модел 30 * 20 * 2 см

DEN 1044.80

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

* Материјал : пена *Сет од 10pcs сина боја од пена модел 30 Typetype Type Type Type Type Typepe*20*2cm материјали. * Совршен за монтирање, занаети, моделирање, уметност, приказ и училишни проекти. * Апликација : Направен микро пејзаж, карпа, планина, архитектура сцена и диорама итн. * Лесно за сечење и издржлив во употреба. * Материјал : пена. *Сет од 10pcs сина боја од пена модел 30 Typetype Type Type Type Type Typepe*20*2cm материјали. * Совршен за монтирање, занаети, моделирање, уметност, приказ и училишни проекти. * Апликација : Направен микро пејзаж, карпа, планина, архитектура сцена и диорама итн. * Лесно за сечење и издржлив во употреба. Опис : - Сет од 10 парчиња сина боја на плочата за пена Модел 30 Typetype Type Type Type Type Type*20*2cm материјали. - Лесен за сечење и издржлив во употреба. - Совршен за монтирање, занаети, моделирање, уметност, приказ и училишни проекти. - Апликација : Micro Landscape направен, карпа, планина, архитектура сцена и диорама итн. - Материјал : Спецификација на пена : - Боја : Сина големина табела : Големина : 30x20x2cm/11. Пакетот вклучува : 10 парчиња диорама бази Белешка : Ве молиме, оставете мала разлика во димензијата заради различно рачно мерење.