Jiozermi 12pcs 2 / 50 mm двојна топка затегнување на ролери, солиден месинг хардвер што се вклопува со завртки за кабинетот, плакарот и вратата на мебелот, позлатената хром
  • Неодамнешно

Jiozermi 12pcs 2 / 50 mm двојна топка затегнување на ролери, солиден месинг хардвер што се вклопува

DEN 3.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

▶ 【Која е големината】 : основната големина на бравата на кабинетот е 2 ”x 0,37” x 0,37 ”(l*w*h) Основната големина на штрајкот е 1,1 "x 0,37" x 0,37 "(L*W*H). Дијаметарот на дупката за монтирање на бравата и штрајкот е 0,16 ”. Должината на завртките е 0,63 ”. ▶ 【Трајна конструкција】 : Затемнувањето на топката за напнатост е изработена од цврст месинг, кој ефикасно се штити од корозија и искривување. Затоа, бравата со двојни топки е погодна за разни влажни услови, како што се кујната и бањата. ▶ 【Прилагодлива напнатост】 : Кабинетите на кабинетите се опремени извори внатре. Значи, може да се прилагоди дека силата на кабинетот ја фаќа вратата според вашиот избор. Кабинетите улоги овозможуваат инсталација на две позиции како монтиран 90 степени едни на други и 180 степени едни на други. Сè е лесно и брзо за инсталирање. ▶ 【Огромна апликација】 : Месинг топката е погоден за инсталирање на секаков вид на врата, како што се кабинет, гардероби, плакарот, шкаф, фиока, прозорци, итн. Вратата на вашиот кабинет нема да се отвори автоматски. Посебен подарок за вашиот дом ако сакате да се грижите за најмалите агли во вашите куќи. ▶ 【100% среќни клиенти】 : ioиоцерми се чувствувате уверени дека ќе го сакате нашиот производ, дека ќе ги вратиме вашите заработени пари ако не сте воодушевени од вашата набавка во рок од 90 дена. Едноставно контактирајте го нашиот пријателски тим за услуги на клиентите за да го направите правилно. Сè е на нас - така што постои нула ризик да го пробате производот денес. Специјализиран за домашни и канцелариски производи, Jiozermi работи на обезбедува сигурни, висококвалитетни и практични производи за глобални клиенти. Вашето задоволство е нашиот главен приоритет. Се надеваме дека можете да го пробате нашиот метод за инсталација на производи : Ставете ја основата во соодветна позиција во внатрешноста на кабинетот и обележете го ставете го штрајкот на страната на вратата и обележете го Понот проверете дали двете позиции се совпаѓаат и должината на завртките е соодветна поправка на вратата Тоа со шрафцигер во насока на стрелките на часовникот Спецификација : Боја : Сребрен материјал : Цврст месинг за монтирање на дупката Дијаметар : 0,16 ” / 4 mm Големина на завртката : 0,2” x 0,6 ” / 5 x 15 mm (dia*l) Основа на лакот Големина : 2” x 0,37 ” x 0,37 ” / 50 x 10 x 10 mm (L*W*H) Штрајк База Големина : 1,1” x 0,37 ”x 0,37” / 28 x 10 x 10 mm (L*W*H) Список на пакување : 12 x Двојна топка Враќањето на ролери со заклучување 48 x Завртки Топло известување : 1.